Jaga
Susy Mouriz Susy Mouriz
Abonentide
21,300,000
Video vaated
9,112,112,886
Video count
1525
kategooria
YouTuber alates
2017
Jaga seda, kui sulle meeldib see

Susy Mouriz Youtube kanal statistika

Susy Mouriz
Abonentide
21,300,000
Video vaated
9,112,112,886
Video count
1525
Tuluprognoose möödunud 30 päeva
€ 111K - € 664K
100,000
Viimase 7 päeva
Abonentide
700,000
Viimase 30 päeva
3,800,000
Viimase 90 päeva
27,163,465
Viimase 7 päeva
Video vaated
329,193,045
Viimase 30 päeva
1,110,171,392
Viimase 90 päeva
kuupäev Video vaated Tuluprognoose
25.02.2024 Sun +27,163,465 € 9.13K - € 54.8K
22.02.2024 Thu +108,876,139 € 36.6K - € 220K
12.02.2024 Mon +55,205,431 € 18.6K - € 111K
08.02.2024 Thu +70,565,877 € 23.7K - € 142K
03.02.2024 Sat +67,382,133 € 22.6K - € 136K
29.01.2024 Mon +54,208,668 € 18.2K - € 109K
25.01.2024 Thu +117,933,388 € 39.6K - € 238K
17.01.2024 Wed +66,278,270 € 22.3K - € 134K
12.01.2024 Fri +202,226,802 € 68K - € 408K
29.12.2023 Fri +49,112,443 € 16.5K - € 99K
25.12.2023 Mon +60,870,281 € 20.5K - € 123K
20.12.2023 Wed +62,827,510 € 21.1K - € 127K
15.12.2023 Fri +48,195,594 € 16.2K - € 97.2K
11.12.2023 Mon +54,655,273 € 18.4K - € 110K