Jaga
ge Ge
Abonentide
1,490,000
Video vaated
508,320,006
Video count
2436
kategooria
YouTuber alates
2020
Jaga seda, kui sulle meeldib see

ge Youtube kanal statistika

ge
Abonentide
1,490,000
Video vaated
508,320,006
Video count
2436
Tuluprognoose möödunud 30 päeva
€ 14.2K - € 85.4K
23,334
Viimase 7 päeva
Abonentide
90,000
Viimase 30 päeva
330,000
Viimase 90 päeva
8,110,237
Viimase 7 päeva
Video vaated
42,338,714
Viimase 30 päeva
148,538,821
Viimase 90 päeva
kuupäev Video vaated Tuluprognoose
04.10.2021 Mon +6,951,631 € 2.34K - € 14K
28.09.2021 Tue +12,218,577 € 4.11K - € 24.6K
21.09.2021 Tue +23,168,506 € 7.79K - € 46.7K
11.09.2021 Sat +7,901,731 € 2.66K - € 15.9K
06.09.2021 Mon +9,066,899 € 3.05K - € 18.3K
31.08.2021 Tue +23,450,651 € 7.88K - € 47.3K
20.08.2021 Fri +19,938,606 € 6.7K - € 40.2K
10.08.2021 Tue +17,228,819 € 5.79K - € 34.7K
01.08.2021 Sun +28,613,401 € 9.62K - € 57.7K
19.07.2021 Mon +14,682,596 € 4.93K - € 29.6K
10.07.2021 Sat +26,233,492 € 8.82K - € 52.9K
28.06.2021 Mon +10,121,387 € 3.4K - € 20.4K
19.06.2021 Sat +10,439,491 € 3.51K - € 21.1K
10.06.2021 Thu +15,423,990 € 5.18K - € 31.1K