Jaga
MXM Mxm
Abonentide
230,000
Video vaated
21,424,748
Video count
141
kategooria
YouTuber alates
2017
Jaga seda, kui sulle meeldib see

MXM Youtube kanal statistika

MXM
Abonentide
230,000
Video vaated
21,424,748
Video count
141
Tuluprognoose möödunud 30 päeva
€ 10 - € 63
-291
Viimase 7 päeva
Abonentide
-1,000
Viimase 30 päeva
-2,000
Viimase 90 päeva
8,158
Viimase 7 päeva
Video vaated
31,513
Viimase 30 päeva
107,838
Viimase 90 päeva
kuupäev Video vaated Tuluprognoose
13.05.2022 Fri +27,970 € 9 - € 56
19.04.2022 Tue +3,543 € 1 - € 7
16.04.2022 Sat +3,667 € 1 - € 7
13.04.2022 Wed +4,766 € 1 - € 9
09.04.2022 Sat +4,393 € 1 - € 8
05.04.2022 Tue +4,964 € 1 - € 10
02.04.2022 Sat +13,162 € 4 - € 26
22.03.2022 Tue +4,171 € 1 - € 8
19.03.2022 Sat +4,392 € 1 - € 8
17.03.2022 Thu +4,227 € 1 - € 8
13.03.2022 Sun +5,013 € 1 - € 10
09.03.2022 Wed +3,817 € 1 - € 7
06.03.2022 Sun +5,578 € 1 - € 11
03.03.2022 Thu +2,986 € 1 - € 6